На заході України проживає найбільше прибічників призначення у владу іноземців

Українці неоднозначно ставляться до призначення на керівні посади в державі вихідців з інших країн, свідчать дані соціологічного опитування, яке провів Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Центр Разумкова.

Згідно з опитуванням, результати якого цитує «Інтерфакс-Україна», підтримують і не підтримують такі кадрові призначення по 42% опитаних. «Як бачимо – 50:50, щоправда, тут є регіональні відмінності», – прокоментувала дані опитування директор «Демініціатив» Ірина Бекешкіна на прес-конференції в середу, 9 вересня.

На заході і в центрі країни переважно підтримують ці призначення (58% і 49% відповідно), тоді як на півдні, сході і на Донбасі переважно не підтримують (там їх схвалюють 33%, 29% і 26% відповідно).

Ставлення до призначення Михаїла Саакашвілі головою Одеської обласної держадміністрації трохи краще: позитивно його оцінили 44%, несхвально – 38%. У той же час так само виразними є регіональні відмінності: на заході і в центрі підтримує таке рішення більшість населення (62% і 53% відповідно), тоді як на півдні, сході і на Донбасі – меншість (35%, 30% і 28 %).

Опитування проведене з 22 по 27 липня, було опитано 2 011 респондентів у всіх регіонах України, крім Криму та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук