На Закарпатті митники конфіскували ліків на 3,8 млн грн

Ліки конфіскували через маніпуляції з документами

У Закарпатській області митники конфіскували партію лікарських засобів «Єврозидим», «Європенем», «Євроксим» вартістю понад 3,8 млн грн, повідомили місцеві податківці.

Ліки конфіскували через маніпуляції з документами, оскільки у документах, які надав водій вантажівки з медикаментами, зазначались один продавець, відправник та отримувач, а також вартість – понад 13 млн грн. Проте під час опрацювання товаросупровідних документів митники виявили експортну декларацію, згідно з якою зазначались інші відправник та отримувач, а загальна вартість лікарських засобів становила понад 3 млн 802 тис. грн, що на 9,3 млн грн менше, ніж зазначалось в інвойсі, поданому до митного контролю.

«За словами працівників митниці, завдяки аналітично-пошуковим заходам встановлено та підтверджено факт завищення вартості лікарських засобів, а не заниження, як це відбувається традиційно», – зазначили податківці.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС вважають, що застосування подібних схем заниження або завищення митної вартості може в подальшому спричиняти необґрунтовані ціни на ліки на фармацевтичному ринку України та в подальшому впливають на формування роздрібної ціни при реалізації населенню цих препаратів через мережу аптек.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук