На завершення ремонту 9 км дороги Львів-Пустомити-Меденичі витратять ₴25,5 млн

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила проведення додаткових робіт із капітального ремонту 9 км дороги державного значення Т-14-16 Львів - Пустомити – Меденичі у ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке раніше виконувало основний об’єм робіт на дорозі. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro.

В аукціоні зі стартовою ціною 25,605 млн грн 6 листопада взяли участь двоє учасників: ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке запропонувало виконати роботи за 25,595 млн грн та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке запропонувало виконати роботи за 25,521 млн грн. У вівторок, 12 грудня, Служба автодоріг у Львівській області уклала з переможцем угоду.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має влаштувати дві автобусні зупинки на 10-му кілометрі дороги, провести роботи з заміни та покращення освітлення та електроживлення у селах Сокільники, Малечковичі та Наварія, перекласти один газопровід високого тиску та кілька газопроводів низького тиску у Сокільниках, замінити один міст, провести додаткові роботи із влаштування дорожнього покриття, присипних узбіч, водовідводу та встановити дорожні знаки.

На капітальний ремонт 9 км дороги Львів-Меденичі-Пустомити витратять додаткові 25,5 млн грн

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області у листопаді 2016 року замовляла капремонт 9 км дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі за 162,3 млн грн у ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Єдиним конкурентом «Онуру» виступило одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь», чия кінцева пропозиція була дорожчою за переможну на понад 600 тис. грн.

Опісля у середині 2017 року був проведений тендер на капітальний ремонт ще двох ділянок дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, а саме ділянки протяжністю 11,1 км поблизу Пустомит, а також ділянки протяжністю 15,7 км від села Мала Горожанка до Меденич. У тендері брали участь ті ж учасники. У підсумку, ремонти двох ділянок дороги до кінця 2017 року за близько 386 млн грн виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»

Власниками «Онур Конструкціон Інтернешнл» є громадяни Туреччини Онур та Ісхан Четінджевізи (99,77%), а також львів’янин Олег Фаріон (0,23%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук