На ЗНО з української мови прийшли понад 320 тис. абітурієнтів

СуспільствоАндрій Стець, 24 травня 20183070
167 випусників не змогли взяти участь в оцінюванні

Сьогодні, 24 травня, понад 320 тис. осіб, що становить 97% від загальної кількості зареєстрованих, взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні взяли 323 тис. 407 осіб. У 2017 році явка учасників на тестування з цього предмета становила 95,9%.

Проте 38 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 129 – через відсутність одного з обов'язкових документів.

«Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 55 тис. 558 осіб. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 348 громадських спостерігачів і 39 представників засобів масової інформації», – повідомляють у центрі.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО» на сайті центру. 25 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Також у центрі нагадали, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Зазначимо, що всього у 2018 році 335 тис. 843 вступників зареєструвалися для участі у зовнішньому незалежному тестуванні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук