На зустрічі з представниками кіноіндустрії Порошенко висловився за підтримку вітчизняного кіно

КультураРоман Ганкевич, 3 грудня 20161850
Президент хоче, щоб щоб сучасне українське кіно сприяло розвитку української мови і виховувало патріотизм

У суботу, 3 грудня, президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії. Про це повідомили у прес-службі Адміністрації президента.

Як зазначається, учасники зустрічі обговорили пропозиції глави держави щодо удосконалення законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та домовились у найкоротший термін підготувати текст нового проекту Закону.

Президент нагадав, що скористався правом вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями цей Закон, що був прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2016 року. «Переконувати мене в тому, що кіно потребує державної підтримки не потрібно. Це є наша спільна позиція. Ми в одному човні і по одну сторону барикад», - зазначив президент.

За словами Порошенка, надважливо щоб сучасне українське кіно сприяло розвитку української мови, виховувало патріотизм, розповідаючи про подвиг українських героїв, які нині захищають Україну. «Ми сьогодні маємо підтримати саме українське кіно для того, щоб на телеекранах і в кінотеатрах було якісне, дуже професійне кіно, до якого мав би доступ український глядач», - додав глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що і в Адміністрації президента, і в уряді, і в парламенті прихильників прийняття цього закону більш ніж достатньо.

Нагадаємо, депутати ухвалили проект закону про підтримку державного кіно 22 вересня. За дане рішення проголосувало 230 депутатів. Президент України Петро Порошенко ветував закон і повернув його до Верховної Ради зі своїми пропозиціями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук