Наближена до депутата облради організація приватизує комунальне приміщення у центрі Львова

ЕкономікаНаталія Шутка, 24 грудня 201925090
Наближена до депутата облради організація приватизує комунальне приміщення у центрі Львова
Будинок на вул. Чайковського, 17, де Львівська облрада дозволила приватизувати без аукціону приміщення

Львівська облрада дозволила приватизувати способом викупу приміщення на вул. Чайковського, 17 у центрі Львова благодійній організації, наближеній до депутата обласної ради від «Народного контролю» Андрія Ковча. Відповідне рішення депутати прийняли на сесії у вівторок, 24 грудня.

Відповідно до рішення, депутати дозволили «Благодійному фонду «24 80» приватизувати без аукціону способом викупу нежитлові приміщення на вул. Чайковського, 17, площею 114 кв м. Депутати, з якими вдалося поспілкуватися ZAXID.NET, пов'язують це приміщення із депутатом облради від фракції «Народний контроль» Андрієм Ковчем.

На думку депутатки від «Самопомочі» Парасковії Дворянин, таким чином голова облради Олександр Ганущин та фракція БПП віддячили депутатові за підтримку їхніх рішень у стінах облради протягом тривалого часу. «Ганущин і БПП щедро віддячили одному з депутатів з фракції «Народний контроль» за чотирирічне «служіння». Тепер депутат викупить без аукціону ласий шматок в центрі Львова – 114 кв.м на вулиці Чайковського, 17», - написала Парасковія Дворянин у Facebook, не називаючи прізвище депутата.

При цьому депутатка звернула увагу, що усупереч антикорупціному законодавству обласний обранець під час голосування про конфлікт інтересів не заявив.

Сам Андрій Ковч заперечує будь-який стосунок до «Благодійного фонду 24 80», якому дозволили без аукціону приватизувати ласе приміщення у центрі Львова. «Жодного відношення ця благодійна організація до мене не має. Не знаю, звідки таке трактування. Я сьогодні теж чув таку версію, хоча я не перебуваю ні засновником, ні членом цієї благодійної організації, ані жодного відношення до неї не маю», - заявив Андрій Ковч у коментарі ZAXID.NET.

За даними YouControl, серед засновників «Благодійного фонду 24 80» справді немає Андрія Ковча. Натомість співзасновницею цієї організації є Яніна Лопушанська, чоловік якої має бізнесові стосунки з Андрієм Ковчем. Ігор Лопушанський та Андрій Ковч є засновниками львівського адвокатського об’єднання «Форсеті».

Зазначимо, на сесії 24 грудня депутати фракції «Народного контролю», у тому числі Андрій Ковч, підтримали звіт голови Львівської облради Олександра Ганущина про роботу у 2019 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук