Начальник поліції Києва зняв кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції

Начальник поліції Києва зняв кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції через стрілянину між правоохоронцями у Княжичах на Київщині

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко заявив, що прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Як патріот своєї професії не можу ставити під сумнів об’єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов’язано з трагічними подіями на Київщині (стрілянина між правоохоронцями)», – пояснив своє рішення Крищенко.

Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 15 грудня оголосив про проведення конкурсу на посаду голови Нацполіції України. Згодом поліція опублікувала список з 64 кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі, проте 20 із них довелося відсіяти через невідповідність вимогам.

25 січня виконуючий обов’язки голови Нацполіції Вадим Троян вирішив зняти свою кандидатуру з конкурсу. Троян пояснив, що йому не вистачило 20 місяців стажу для того, щоб відповідати кваліфікаційним вимогам.

Тим часом голова конкурсної комісії, керівник Харківської правозахисної групи Євген Захаров повідомив про підсумки тестування, яке 43 кандидати на посаду голови Нацполіції пройшли 24 січня.

Він зазначив, що тест – той же, що проходили кандидати у патрульну поліцію та співробітники МВС під час атестації.

«Як і очікувалося, претенденти на посаду керівника Національної поліції в цілому здали тест краще, ніж основна маса міліціонерів. Менше 30 балів набрали 14 кандидатів, від 30 до 39 – 13, від 40 до 49 – 12, 50 і більше – 4. Молодші кандидати здали тест в середньому краще, ніж старші, цивільні – адвокати та юристи, що працюють в бізнесі – краще, ніж працівники поліції та колишні міліціонери. Але слід зазначити, що у декількох працівників поліції сума балів також була високою», - повідомив Євген Захаров.

За його словами, сьогодні і завтра комісія вибере кандидатів, яких вона запросить для інтерв’ю і оголосить їхні імена. Інтерв’ю почнуться 30 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук