<

Надія Савченко нагороджена премією УКУ «Світло Справедливості»

Суспільство26 лютого 20157022
Надія Савченко нагороджена премією УКУ «Світло Справедливості»
Надія Савченко у залі московського суду

Члени комітету премії «Світло Справедливості» прийняли рішення нагородити однойменною премією українську льотчицю Надію Савченко, яку викрали з території України і незаконно утримують у московському СІЗО.

«У сучасному світі, особливо в пострадянському контексті, де пристосуванство, корупція, безпринципність є нормою, де люди дешево продають свою гідність, постава Надії Савченко, яка світиться особливою мужністю і справедливістю, кидає виклик цинізму нашої доби і закликає до автентичної солідарності і жертовності. Саме тому члени журі премії «Світло Справедливості» вирішили вручити цьогорічну премію цій мужній жінці», - пояснив вибір цьогорічного лауреата президент Українського католицького університету єпископ Борис Ґудзяк.

Цьогорічна церемонія нагородження відбудеться 22 квітня. Владика Борис висловив щире сподівання, що Надія Савченко прийматиме нагороду особисто, повідомляє прес-центр УКУ.

«Лауреатка нагороджується за уже звершене свідчення і нагороджується з палкою надією, що вона все ж таки житиме», – наголосив владика Борис.

Нагадаємо, що безстрокове голодування Надії Савченко, оголошене нею на знак протесту проти незаконного ув’язнення, триває уже 76-й день.

Премія «Світло Справедливості» була заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник, на честь її батька д-ра Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років та вручається «за моральне і духовне лідерство в Україні». Попередніми лауреатами премії були Євген Сверстюк, Мустафа Джемілєв та луганська правозахисниця Лариса Заливна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук