«Нафтогаз» збирає борги: 4 енергокомпанії винні підприємству ₴812 млн

ЕкономікаІрина Данилів, 17 листопада 20141440

НАК «Нафтогаз України» вимагає у судах від чотирьох енергогенеруючих та теплопостачальних підприємств повернення 812,7 мільйона гривень. Про це йдеться у постановах судів, які має у своєму розпорядженні УНІАН.

Згідно з документами, «Нафтогаз» 12 листопада 2014 року подав шість позовів у господарські суди Дніпропетровської, Харківської, Вінницької та Одеської областей до держпідприємства «Криворізька теплоцентраль», «Харківська ТЕЦ-5», «Вінницяміськтеплоенерго» та Одеська ТЕЦ.

Згідно з постановами господарського суду Дніпропетровської області, «Нафтогаз» вимагає від «Криворізької теплоцентралі» повернення 322 млн грн.

Як сказано в постанові господарського суду Харківської області, «Нафтогаз» вимагає від однієї із найбільших в Україні теплоелектроцентралей - Харківської ТЕЦ-5 повернення 295,7 млн грн. «Вінницяміськтеплоенерго», згідно з постановою суду Вінницької області, винна 61,9 млн грн, а Одеська ТЕЦ, як зазначено в матеріалах господарського суду Одеської області, - 133,1 млн грн.

За даними НАК «Нафтогаз України», станом на 12 листопада 2014 року загальна заборгованість підприємств ТКЕ і ТЕЦ становила 12,5 млрд грн.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук