Наклав на себе руки один з чільних російських пропагандистів

СвітЛюбко Петренко, 21 листопада 201435160
Наклав на себе руки один з чільних російських пропагандистів

У Москві наклав на себе руки керівник продюсерського центру Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» Антон Костильов.

«Сьогодні стало відомо про трагічну загибель нашого співробітника Антона. Антону було 45 років, він очолював Продюсерський центр МІА "Росія сьогодні"», - повідомило агентство РІА «Новости».

Тіло Костильова було виявлено в будинку на Хорошевському шосе. Продюсер повісився на трубі опалення, за попередніми даними, на ремені від штанів. Як повідомляють джерела в правоохоронних органах Москви, передсмертної записки Костильов не залишив. За словами рідних і близьких, останнім часом він перебував у пригніченому і депресивному стані.

Антон Костильов став керівником продюсерського центру дирекції розвитку бізнесу РІА «Новости», а потім МІА «Россия сегодня» наприкінці липня 2013 року. В його обов'язки входив розвиток медіаресурсів групи, в тому числі створення спецпроектів до зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі. 

Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» очолює одіозний російський журналіст Дмитро Кисельов, котрий за системне оббріхування України визнаний тут персоною нон ґрата.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук