Наразі Львівська облрада на мрію Януковича виділить лише 800 тис. грн

19 травня 20115452

Львівська обласна рада виділить з обласного бюджету 800 тис. грн на початок підготовки області до проекту «Олімпійська надія-2022», ініціатором якої є Президент України Віктор Янукович.

Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , саме така сума передбачена програмою забезпечення реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області «Олімпійська надія-2022».

Так, програмою передбачається, що ще цього року 250 тис. грн буде спрямовано на розроблення пропозицій до концепції проекту «Олімпійська надія-2022» у Львівській області.

200 тис. грн передбачено на виготовлення інформаційно-презентаційного матеріалу для представлення проекту на загальнодержавному та міжнародному рівнях. І 350 тис. грн – на проведення дослідження для врахування в схемі планування територій районів та міст розташування спортивних споруд, готелів, санаторно-курортних закладів та інфраструктури на Львівщині.

Зазначимо, що в проект рішення на розроблення пропозицій до концепції було передбачено 300 тис. грн, однак цю суму було скорочено за пропозицією депутата від ВО «Свободи» Ірини Сех.

Під час презентації проекту рішення заступник начальника Головного управління з питань Євро-2012 містобудування та будівництва Львівської ОДА Ганна Олексюк зазначила, що для підготовки до проведення олімпіади потрібно буде збудувати 21 спортивний об’єкт у Львівській області і 5 у Закарпатській. При чому до 2014 року на них має бути проведено 25 видів змагань з зимових видів спорту.

Також вона зазначила, що для розроблення концепції проекту буде укладена тендерна угода з проектантом.

За словами чиновниці, 20 травня відбудеться перше засідання оргкомітету з підготовки за участі голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович ініціював проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук