Нардеп Березюк вимагає налагодити видобуток нафти і газу на території Бориславського родовища

За його словами, «Укрнафта» неналежним чином управляє ресурсами родовища

ЕкономікаЮ. Л., 19 вересня 20187101
Олег Березюк

Народний депутат від фракції «Самопомочі» Олег Березюк висловив вимогу негайно налагодити видобуток нафти і газу на території Бориславського родовища. Про це повідомила прес-служба партії.

«Борислав, які і багато інших міст і сіл в Україні, живе на чорному золоті. Це як Саудівська Аравія, яка є безмежно багатою, однак Борислав та інші містечка виживають, даючи можливість одиницям отримувати надприбутки. Ми горді за Борислав, за його громаду і владу. Вони приїхали до Києва, щоб виконати статтю Конституції, яка говорить – надра належать народу. Вимога до «Нафтогазу» як власника – негайно налагодити видобуток нафти і газу на території Бориславського родовища», – наголошує Олег Березюк.

І пояснює, що виконання цієї вимоги дозволить отримати прибутки для громади та покращити екологічну ситуацію, зменшивши загазованість повітря. Він послався на інформацію місцевих депутатів та експертів, за словами яких, щодня «Укрнафта» викидає в атмосферу Борислава близько 100 тис. м3 газу.

«Це злочин щодо людей, природи, майбутнього та економіки держави. Чому це робиться? Бо вони збирають вершки, щоб решту знищити. Борислав залишається без доріг, без уваги, без податків, – додав Олег Березюк. – Це не просто приїзд Бориславської ради в місто Київ, це відверта розмова з урядом, який має дбати про якісний менеджмент українських надр. І не тільки в Бориславі, але в Полтаві, в Черкасах, де десятками тисяч гектарів продаються газоносні землі, зокрема російським залежним підприємствам».

Додамо, що 34 депутати Бориславської міськради разом з мером 19 вересня протестували у Києві під Врховною Радою. А також провели відкриту позачергову сесію під стінами НАК «Нафтогаз України», яка є державним власником «Укрнафти».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук