Нардеп від «Свободи» визнав, що має бізнес з Фірташем

Олег Онисько, 21 березня 20140
Нардеп від «Свободи» визнав, що має бізнес з Фірташем
фото УП
Народний депутат Ігор Кривецький (ВО "Свобода")

Народний депутат зі Львова Ігор Кривецький підтвердив, що володіє на паях з Дмитром Фірташем ТРЦ «Арена-Сіті» – одним із найдорожчих торгово-розважальних центрів Києва. Про це Ігор Кривецький заявив в інтерв’ю «Українській правді».

«Я купив частину в торговому центрі "Арена Сіті", де Фірташ має 95%. Купив не у Фірташа, а зовсім в іншої людини, яка мала 5%. Це є 700 квадратних метрів. Так, вони оформлені на мою маму. Насправді це робив я. Ну, я маю право оформлювати. Якби я приховував і казав, що це мама сама купила або ще щось, це була б неправда. Таким чином мене прив’язали до Фірташа», - сказав Кривецький.

При цьому Кривецький заперечує, коли журналісти називають його «партнером» Фірташа, якого днями арештували в Австрії.

«Я не партнер Фірташа. Ну, так можна будь-кого прив’язати, хто в торговому центрі має магазинчик, до структури, яка побудувала», – сказав в інтерв’ю УП Ігор Кривецький.

Нагадаємо, що вперше зв’язок Кривецького з Фірташем довели журналісти «НГ.Львів» восени минулого року. З’ясувалося, що 5% ТРЦ «Арена-Сіті» за документами належить матері Ігора Кривецького, а решта 95% - офшорній компанії на Кіпрі, власником якої є Дмитро Фірташ.

Ігор Кривецький є одним із найбагатших представників «Свободи».  В інтерв’ю УП він, зокрема, стверджує, що 90% усіх фінансових витрат «Свободи» на діяльність Майдану – це його особисті кошти. У Львові Кривецькому належить нічний клуб і кілька ресторанів, зокрема, готель «Жорж» (колишній «Інтурист»), який він придбав минулого року.

Згідно із декларацією про доходи у 2012 році, річний дохід сім’ї Кривецького склав близько 3,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук