Нардеп запропонував не залучати обласні телерадіокомпанії до створення суспільного мовлення

Народний депутат України Роман Ілик запропонував вилучити з переліку державних мовників, на базі яких буде створюватися Національна суспільна телерадіокомпанія України, обласні державні телерадіокомпанії.

«В процесі створення цього органу будуть забиратися ліцензії в тому числі і в державних ЗМІ, якими є обласні державні телерадіокомпанії (ОДТРК). Через ОДТРК здійснюється реалізація державної інформаційної політики в регіонах, а в нас більше немає ЗМІ, які б здійснювали державну політику в регіонах», – розповів ZAXID.NET Роман Ілик.

За його словами, в результаті реорганізації працівники ОДТРК фактично залишаться без роботи. 

«Цей законопроект відстоює інтереси працівників ОДТРК. Якщо взяти в рамках України, то це понад 7 тис. людей, які залишаться без роботи», – вважає депутат.

Він зазначив, що місцеві громади теж розбудовували обласні телерадіокомпанії.

«Якщо ми просто реорганізуємо – все майно ЛОДТРК буде вилучене на користь іншого власника, а це зовсім не буде влаштовувати місцеві громади», – підсумував Ілик.

Зазначимо, що 11 серпня Роман Ілик запропонував внести зміни до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення України». Наразі проект поправки направлений на розгляд комітету з питань свободи слова та інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук