Нардеп зі Львова готовий віддавати свою скромну зарплату людям

30 жовтня 20082280

“Ми вважаємо неприпустимим вирішення проблем економіки за рахунок простих людей. Дивно, що сьогодні депутати говорять про зменшення соціальних виплат для населення, але ніхто, крім “Нашої України”, не говорить про зменшення адміністративних видатків, що дозволить спрямувати кошти на боротьбу з кризою”, - заявив народний депутат України, секретар парламентського комітету з питань праці та соціальної політики Володимир В’язівський. Про це ZAXID.NET у прес-службі НСНУ.

На думку В’язівського, “перш за все, депутати ВР повинні урізати видатки на утримання самих себе”. На його переконання - “це буде добрим сигналом для суспільства. Адже люди, які живуть в місяць за мінімальну зарплату, не зрозуміють своїх обранців, коли ті в умовах кризи продовжують користуватися депутатськими пільгами”.

В’язівський нагадав, що “Президент був першим, хто виступив за зменшення адміністративних витрат, скоротивши фінансування на утримання свого секретаріату на 20%”. “Нашоукраїнець” наголосив, що так само повинні вчинити і народні депутати, і уряд, і всі міністерства”.

“Вирішення проблем банкірів і металургів за рахунок найбільш незахищених людей виглядає аморально, - підкреслив політик. - Тому ми будемо наполягати на скасуванні норм антикризового закону, які передбачають відтермінування на два роки збільшення мінімальної заробітної плати до рівня прожиткового мінімуму”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук