Нардепам пропонують пошукати зраду національним інтересам у Будапештському меморандумі

Депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Каплін пропонує парламенту створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування можливої зради національним інтересам під час підписання Будапештського меморандуму, йдеться в проекті постанови № 3318, зареєстрованому в парламенті 12 жовтня.

Основним завданням комісії автор пропонує визначити отримання й перевірку інформації про можливу зраду національних інтересів під час підписання Меморандуму.

Автор пропонує встановити, що до складу комісії увійдуть 13 депутатів Верховної Ради від різних фракцій і груп, у тому числі позафракційні. Строк діяльності комісії становитиме 1 місяць від дня прийняття цього проекту постанови, і після закінчення цього строку комісія має підготувати й подати на розгляд парламенту звіт про виконану роботу.

5 грудня 1994 року Меморандум про гарантії безпеки, у зв’язку із приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, підписали лідери України, США, Росії й Великої Британії. Колишній президент України (1991-1994) Леонід Кравчук вважає, що країни-підписанти Будапештського меморандуму в 1994 році зобов’язані допомогти Україні зброєю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук