Нардепи Дубневичі сплатять майже ₴5 млн штрафів через борги перед «Нафтогаз України»

ЕкономікаО.Г., 8 червня 201525970
Народний депутат Богдан Дубневич на полюванні

ТОВ «Енергія - Новий Розділ» повинне виплатити на користь ПАТ «Нафтогаз України» ₴1,7 млн пені, ₴0,75 млн 3% річних та ₴2,5 млн інфляційних втрат. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Львівської області від 28 травня 2015 року.

«Нафтогаз України» звернувся до суду, оскільки ТОВ «Енергія - Новий Розділ» за договором заплатило за природний газ лише ₴91,6 млн, заборгувавши ще понад ₴6,7 млн.

Окрім боргу, «Нафтогаз» вимагав сплати пені, 3% річних та інфляційних втрат загалом у розмірі ₴6,3 млн. Утім суд встановив, що на момент порушення провадження у справі, фірма «Енергія - Новий Розділ» вже виплатила борг.

Враховуючи добровільне погашення боргу, а також важке фінансове становище «Енергія - Новий Розділ», суд зменшив розмір пені на 45% з ₴3 млн до ₴1,7 млн.

Власниками ТОВ «Енергія - Новий Розділ» є міське комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерого» (10%) та ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» (90%).  Власниками останнього є народні депутати від Блоку Петра Порошенка Ярослав та Богдан Дубневичі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук