Народні депутати закликали президента не ветувати закон про вживані автомобілі

Народні депутати закликали президента не ветувати закон про вживані автомобілі

Народні депутати України колективно звернулися до президента Петра Порошенка з проханням не затягувати підписання закону про зниження акцизів на імпорт вживаних авто. Про це повідомив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Роберт Горват на своїй сторінці у Facebook.

«Цей закон давно очікують мільйони українців. Прийняття даної законодавчої ініціативи є яскравим прикладом ухвалення не вузькокорпоративного рішення, а рішення, яке на собі відчує практично кожна українська сім'я», – йдеться у зверненні.

«Вступ у силу даного закону дозволить вже в найближчий час зробити авто доступним для кожної української сімї, значно збільшить надходження від акцизу через 30-кратне зростаня імпортуу вживаних автомобілів та аналогічного зростання надходжень до держбюджету від сплати за першу реєстрацію транспортних засобів», – вважають народні депутати.

Зазначимо, 16 червня народні депутати не підтримали проект постанови про скасування голосування за зниження акцизу на вживані автомобілі, яке зареєструвавнародний депутат групи «Відродження» Дмитро Святаш.

Після цього спікер Верховної Ради підписав законопроект №3251, яким тимчасово, до 31 грудня 2018 року, значно знижуються ставки акцизного збору на вживані легкові автомобілі, зокрема, з метою мінімізації використання схем «тимчасового ввезення» для ухилення від сплати податків.

Цим законопроектом передбачено зниження ставок акцизного податку тільки на легкові автомобілі, випущені після 1 січня 2010 року, а також заборонено ввезення автомобілів з країни, визнаної агресором.

Крім того, фізична або юридична особа може ввезти за зниженими ставками тільки один автомобіль і для власних потреб, а якщо такий автомобіль буде відчужений протягом 365 днів, то його власник зобов'язаний сплатити повну ставку акцизного податку.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук