«Народний фронт» буде наполягати на продовженні реформ уряду Яценюка, – Бурбак

Цілеспрямована кампанія з дискредитації коаліційного уряду на чолі з Арсенієм Яценюком, яка розпочалась минулої осені, закінчилась його відставкою.

Про це заявив з трибуни Верховної Ради Голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

«Ми добре розуміємо, хто і для чого все це розпочав. Але усіх нас розсудить час. Арсеній Яценюк прийняв державницьке рішення. В цій кризі треба було поставити крапку. Впевнені, що справедливу оцінку роботі уряду Яценюка українські громадяни дадуть згодом», – підкреслив Бурбак.

«Сподіваємося, що наступний уряд скористається напрацюваннями уряду Яценюка і не втратить темпу реформ. Декларуємо партнерські наміри і всебічну підтримку новому уряду, але у кожному рішенні коаліції та Кабміну будемо відстоювати продовження реформ», – наголосив Голова фракції.

Серед них Максим Бурбак назвав, зокрема, політику зменшення ресурсної залежності від Росії, енергонезалежність, обороноздатність, торговельну та політичну інтеграцію з ЄС і США, рух до НАТО, зменшення державного боргу і стабільну бюджетну політику, підняття соціальних стандартів, реформу системи управління державними компаніями, спрощення системи адміністративних послуг, впровадження інфраструктурних проектів, реформу правоохоронних органів включно з судами, захист інформаційного і культурного простору України. 

Максим Бурбак підкреслив, що Президент і його команда – «Блок Петра Порошенка» – взяли відповідальність у свої руки.

«Президент і його команда – «Блок Петра Порошенка» – отримали основні управлінські важелі у державі. Вони взяли відповідальність у свої руки. Це почесна і відповідальна місія. Зі свого боку, як друга за чисельністю фракція у парламенті й учасник коаліції, обіцяємо українському суспільству стояти на сторожі національних інтересів. «Народний фронт» послідовно дотримуватиметься державницької лінії», – заявив Максим Бурбак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук