«Народний фронт» проголосує за відставку Шокіна, – Сторожук

Фракція «Народний фронт» проголосує за відставку Генерального прокурора України Віктора Шокіна згідно з поданням Президента України Петра Порошенка.

«Наша політична сила виступає за те, щоб кандидатура його наступника максимально відповідала запиту суспільства і потребам часу у серйозних змінах в Генпрокуратурі», – так народний депутат фракції «Народний фронт» Дмитро Сторожук прокоментував позицію партії щодо питань заміни керівника Генпрокуратури.

«Звичайно, подання на звільнення з посади і призначення Генерального прокурора – це не лише виняткова прерогатива Президента України, його право, але водночас і відповідальність. Було б правильним дослухатися до думки суспільства і врахувати прорахунки нинішньої Генпрокуратури», – відзначив він.

За словами Сторожука, питання до Генпрокуратури – це відповідальність не лише керівника цього відомства, а й Президента, який пропонує кандидатуру Генпрокурора.

«Очевидно, одним з головних критеріїв відбору цієї кандидатури буде її здатність провести кардинальну реформу органів української прокуратури. Адже ми щодня стикаємося з масою свідчень того, що система потребує докорінного реформування, вона досі просякнута корупцією, круговою порукою, байдужістю до людини та її невід’ємних прав. Про це говорять вже не лише в Україні, а й в усьому світі», – наголосив парламентар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук