"Наша Україна" вирішила захистити кожного українця

19 листопада 20082160

"Шкода, що перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович не відреагував на пропозицію голови фракції "Наша Україна" Кириленка винести соціальний антикризовий законопроект на розгляд в сесійній залі цього тижня. В умовах світової фінансової кризи, коли населення потребує допомоги з боку влади, а від уряду до ВР не надійшло жодного з обіцяних ним соціальних законопроектів, нам треба проголосувати законопроект, внесений "Нашою Україною", - вважає народний депутат, секретар парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Володимир В’язівський. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба НСНУ.

Депутат ще раз наголосив, що "законодавча ініціатива "Нашої України" спрямована на забезпечення дотримання державних соціальних стандартів та захист соціальних прав громадян у період мінімізації та подолання негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на економіку України".

Нагадаємо, голова фракції "Наша Україна" В’ячеслав Кириленко спільно з депутатами Ксенією Ляпіною, Володимиром В’язівським та Миколою Кульчинським внесли до ВР Проект Закону про заходи з соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи (№ 3344).

В’язівський висловив сподівання, що "всі фракції у ВР підтримають цей законопроект, адже він пройшов відповідний профільний комітет і отримав схвальні відгуки представників профспілок, роботодавців, які були присутні на засіданні парламентського Комітету (з питань праці та соціальної політики)". Водночас депутат додав, що "в свою чергу, Кабінет Міністрів мав би теж включитись в проблематику щодо соціального захисту населення, аби в повному обсязі розв’язати проблему мінімізації впливу світової фінансової кризи на наших громадян".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук