"Наша Україна" вважає себе єдиною проукраїнською партією в парламенті

29 листопада 20082370

Політична партія Народний Союз "Наша Україна" сьогодні, 29 листопада, під час VI з’їзду ухвалила Політичну резолюцію, в якій задекларувала, що своєю місією в парламенті та суспільстві партія "бачить пробудження національної й громадянської свідомості українців, подолання популізму, бюрократизму й корупції, які стримують приватну ініціативу громадян". Про це повідомляє прес-служба НСНУ.

Текст резолюції подаємо цілком.

"Наша Україна" вкрай стурбована тим, що на вісімнадцятому році державної незалежності фундаментальні цінності української нації залишаються під загрозою. Надзвичайно тривожним є той факт, що національна безпека держави залишається під загрозою. Прагнення Росії контролювати пострадянський простір, відповідні заяви російських високопосадовців, інспіровані Кремлем антиукраїнські провокації, вторгнення російських військ на суверенну територію Грузії свідчать про реальність цієї загрози.

Значна частина українського політикуму, включаючи більшість парламентських фракцій, не лише не сприяють, але перешкоджають становленню нашої національної ідентичності, історичної пам’яті, утвердженню української мови й культури.

Заради досягнення егоїстичних політичних цілей значна частина політичних діячів ладна пожертвувати не лише будь-якими ідеалами й принципами, але й свободою та безпекою України.

Зневажаючи фундаментальні цінності, спираючись на які український народ міг би повною мірою реалізувати свій творчий потенціал і збудувати гідне й заможне суспільство, ці діячі всю свою енергію витрачають на боротьбу за власні крісла, доступ до національних багатств і контроль над масовою свідомістю.

Наша свобода й безпека, наш європейський вибір, наше право бути собою і будувати у власній країні вільне й гідне життя: все це - лише розмінна монета для таких політиків.

Зневажаючи власний народ, вони прагнуть завоювати його прихильність через безмежний популізм, що отруює суспільну свідомість і руйнує самі підвалини відповідального суспільства.

За цих непростих обставин "Наша Україна" залишається єдиною впливовою парламентською й суспільною силою, що непохитно стоїть на позиціях захисту української ідентичності, свободи людини й національних інтересів України.

Для "Нашої України" владні повноваження, керівні посади, участь чи неучасть у коаліціях - не самоціль, а лише засіб побудови вільної і гідної України. Ми не зрадимо своїм принципам заради влади і тим більше не будемо слугувати прикриттям для змови інших політичних сил.

Своєю місією в парламенті та суспільстві "Наша Україна" бачить пробудження національної й громадянської свідомості українців, подолання популізму, бюрократизму й корупції, які стримують приватну ініціативу громадян. Органи влади мають нарешті здійснити реформи, які перетворять Україну на повноцінну європейську державу з відкритою політикою й вільною економікою.

Президентом Віктором Ющенком і депутатами від "Нашої України" внесено законопроекти, прийняття яких забезпечить упевнений рух України по цьому шляху.

Для укріплення національної безпеки України необхідно :

1) посилити обороздатність української держави, покращити фінансування армії, виділити належні кошти на озброєння війська та перехід на стандарти НАТО;

2) посилити відповідальність за прояви сепаратизму;

3) посилити інформаційну безпеку України;

4) посилити економічну безпеку України, подолати залежність української економіки від російського енергетичного монополізму;

5) посилити захист української національної та духовної ідентичності та національної пам’яті.

"Наша Україна" докладе всіх зусиль, щоб ці та інші ініціативи, спрямовані на розвиток країни, було втілено в життя. Ми маємо об’єднати всі суспільні сили, метою яких є не працевлаштування політиків чи обслуговування олігархічних груп, а захист свободи, гідності й безпеки українського народу".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук