Наступного року у Львові відкриють частину Польського дому

Наступного року у Львові відкриють частину Польського дому
Станом на березень 2018 року будівля Польського дому виглядає так

У 2019 році відкриють частину Польського дому у Львові на вул. Шевченка, 3а. Інституція складатиметься з двох частин – старої, тобто з колишніх військових казарм на вулиці Шевченка, і нової, будова якої триває. У новій частині свій офіс матимуть польські організації та буде концертний зал. Натомість у старій частині планують відкрити ресторан та готель. Про це повідомляє «Польське радіо», не уточнюючи, яку саме частину відкриють наступного року.

Будівля Польського дому на вул. Шевченка, 3а / фото Павла Паламарчука

«Це буде місце польсько-українського діалогу, відкрите для тамтешнього середовища. Львів, багатокультурне місто, безперечно, виграє завдяки діяльності цього центру. Це буде центр діалогу, це буде місце, яке покаже, що можливим є симбіоз багатьох культур», – розповів Даріуш Броніславський, голова Товариства Польська спільнота (Wspólnota Polska).

Проект Польського дому у Львові базується на проекті Польського дому у Вільнюсі, котрий діє від 2001 року

Будівництво Польського дому у Львові розпочали наприкінці 2015 року. Загальний кошт будови – 40 мільйонів злотих (9,5 мільйона євро). Завершити усі роботи планували найпізніше у соту річницю відновлення незалежності Польщі, тобто у листопаді 2018 року. Однак через брак коштів відкриття довелося відкласти щонайменше за рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук