Наступного тижня «Батьківщина», УДАР і «Свобода» підтримають прийняття закону «Про люстрацію»

Фракції «Батьківщина», УДАР і «Свобода» висловилися за негайне прийняття українським парламентом закону «Про люстрацію».

Про це у вівторок, 5 серпня, на брифінгу в Києві заявив лідер фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Цей закон буде фінальною крапкою для того, щоб ні в органах судової влади, ні в органах прокуратури, ні в органах місцевого самоврядування, ні в органах державної системи управління не було осіб, які заплямили свою репутацію... Наша фракція без сумніву підтримає цей законопроект», - сказав він.

Сергій Соболєв підкреслив, що «це пріоритетний закон, без прийняття якого цей парламент не може піти».

Він зазначив, що даний законопроект Верховна Рада повинна розглянути на майбутньому пленарному тижні, який триватиме з 12 по 15 серпня.

За словами лідера фракції, для люстрації депутатського корпусу необхідно також прийняти закон «Про десепаратизацію», який не дозволить людям з сумнівним минулим брати участь у виборах.

За словами мера Києва Віталія Кличка, який до обрання його мером столиці очолював парламентську фракцію УДАР, ця фракція також підтримає даний законопроект.

«Люстрація повинна пройти на всіх рівнях влади», - підкреслив Віталій Кличко.

Народний депутат фракції ВО «Свобода» Олег Осуховський також зазначив, що «Свобода» постійно висловлюється за проведення люстрації і готова підтримати даний законопроект.

Між тим, міністр юстиції України Павло Петренко підкреслив, що розгляд і прийняття закону «Про люстрацію» буде тестом для депутатів і показником для виборців.

«Якщо цей парламент не знайде в собі політичної волі прийняти цей закон, то він буде прийнятий новим складом Верховної Ради», - сказав глава відомства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук