Наступного тижня Грузія підпише угоду про вступ Росії у СОТ

Світ5 листопада 20110
Наступного тижня Грузія підпише угоду про вступ Росії у СОТ
фото allhotnewz.info

Угода між Грузією і Росією з питань вступу РФ у Світову організацію торгівлі (СОТ) «офіційно буде підписана наступного тижня».

Про це в суботу, 5 листопада, заявив керівник грузинської делегації на двосторонніх переговорах, заступник міністра закордонних справ Сергі Капанадзе, який зараз у Женеві.
«Переговори між Грузією і Росією практично завершені, обидві сторони погодилися із запропонованим Швейцарією компромісним варіантом документа, і ніяких змін у нього внесено не було, — повідомив він в інтерв'ю Громадському телебаченню Грузії. - Наступного тижня угода буде офіційно підписана і почне діяти з дня вступу Росії в СОТ».
«Сьогодні впродовж дня текст угоди буде парафований учасниками переговорів, що означає, що текст документа мінятися більше не буде», — додав С. Капанадзе.
Він також повідомив що наступного тижня швейцарська сторона «обере приватну компанію і визначить для неї мандат, відповідно до якого ця компанія стане здійснювати моніторинг торгових коридорів між Грузією і Росією». «Це більше технічне питання оскільки основні елементи мандату вже закладені в текст угоди, і, відповідно, нічого не повинно змінитися», — сказав дипломат.
Моніторинг торгових коридорів між Грузією і Росією здійснюватиметься під егідою Швейцарії.
Нагадаємо, що свою згоду на членство Росії в СОТ Україна дала в 2008 році. Проте сьогдні йде мова про відкликання згоди, якщо РФ не піде на компроміс з Україною у газових переговорх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук