Наступного тижня у Львові почнуть відновлювати мозаїку «Море і риби»

СуспільствоІрина Панчишин, 30 серпня, 17:45 1704 0

На місці колишнього магазину «Океан» у Львові відновлять зруйновану мозаїку «Море і риби». Як заявив син автора мозаїки Володимира Патика, це можна зробити. Тому вже з вівторка почнуть укріпляти стіну, на якій залишилось близько 12 % полотна з рибками. Пізніше мають облаштувати саркофаг, який буде захищати працівників від дощу та снігу. А вже наступний етап – це створення рельєфу мозаїки, на який викладатимуть камінці.

За словами Остапа Патика, збережено до 70 відсотків матеріалу. Забудовник вже очистив смальту від бетону і посортував за кольорами. Решту добиратимуть у художніх майстернях.

«Об’єкт «Океан» на старті клало три людини три місяці, але це вони робили і рельєф, і мозаїку. Якщо збільшити кількість технічних працівників, підмайстрів, я думаю, що той термін можна дуже суттєво скоротити», – прокоментував художник Остап Патик, син Володимира Патика.

Роботи має фінансувати забудовник. Це затвердять на найближчому виконкомі.

«В нас була чітка позиція в тому, що забудовник має це своїм ресурсом, коштом відновити. І тому ми сьогодні ведемо перемовини в тому, щоби, власне, на основі публічного листа від компанії, яка визнала, що вона порушила, відповідно, що вони мають в це вкладати», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук