Наталія Королевська переписала бізнес на батьків своєї похресниці, – ЗМІ

Ігнатьєви є власниками збагачувальної фабрики «Червоноградська», компанії «Інтеркабель» тощо

Народна депутатка від «Опозиційного блоку», колишня міністерка соціальної політики за часів Януковича Наталія Королевська переписала свій бізнес та бізнес своєї родини на родину Ігнатьєвих з Луганська. Парламентарка є хрещеною матір’ ю для доньки Світлани Ігнатьєвої, яка була представницею партії Королевської «Україна - Вперед!». Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Наталія Королевська не задекларувала жодного автомобіля або бізнесу, однак авто, яке регулярно возить нардепку, належить нинішньому формальному власнику «колишнього» бізнесу родини Королевської. Декілька днів поспіль журналісти фіксували, як народна депутатка приїжджає та їде із Верховної Ради на автівці, записаній на луганчанина Дениса Ігнатьєва. У 2012 році чоловік був членом виборчої комісії у парламент від партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!». Також у комісії працювала і його дружина – Оксана Ігнатьєва.

Нині Денис Ігнатьєв через компанію «Вантажно-транспортне управління» оформлений співвласником «Центральної збагачувальної фабрики «Червоноградська». Це єдина збагачувальна фабрика Західного регіону: тут вугілля обробляють, зневоднюють, очищують та подрібнюють.

До 2008 року Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська» належала державі. У 2009 році увійшла до структури новоствореної «Львівської вугільної компанії», 62% якої приватизували приватні фірми. За версією прокуратури – приватизація пройшла незаконно: за заниженою вартістю і без аукціону. У результаті держава втратила контрольний пакет акцій підприємства.

Шахтарі розповідають, що підприємство місяцями не виплачує їм заробітну плату. Власником компанії шахтарі називають Королевську.

Раніше засновником кількох луганських компаній, які володіли акціями ВАТ «Львівська вугільна компанія», був чоловік Королевської Юрій Солод.

У коментарі програмі Королевська зазначила, що вона з чоловіком продали увесь бізнес після походу в політику. Знайомство з Денисом Ігнатьєвим Королевська заперечила.

Зазначимо, що на дружину брата Дениса Ігнатьєва – Світлану, записана компанія «Інтеркабель Київ». У жовтні поточного року «Укрзалізниця» замовила у бізнесу оточення Королевської кабельно-провідникової продукції на 117 млн грн.

«Інтеркабель» має поставити залізничникам 281 т проводу виробництва АТ «Росскат» по 417 грн/кг. За даними «Zалізниця без корупції», у Росії цей провід продають гуртом по 293 руб., або 136 грн/кг, що утричі дешевше від тендерної ціни. А подібна за характеристиками марка МФ-100 коштує на українському ринку близько 250 грн./кг, що принаймні в півтора рази дешевше від закупівлі залізниці.

На парламентських виборах 2012 року Світлана Ігнатьєва була членом виборчої комісії від партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!». Наталія Королевська є хрещеною матір’ю їх доньки, активно коментує фотографії Ігнатьєвих у соцмережах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук