Нацагентство з повернення активів оголосило про набір персоналу

Його працівникам обіцяють ринкові зарплати

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів оголосило конкурс на відбір персоналу, заявив під час брифінгу його голова Антон Янчук.

За його словами, які цитує «Громадське ТБ», агентство планує проводити набір персоналу протягом всього 2017 року трьома хвилями — в березні, червні та вересні. Заплановано, що в ньому працюватимуть 130 людей.

Консультативна місія Європейського союзу в Україні (КМЄС) та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) надаватимуть підтримку відомству в період його становлення.

Зокрема Консульативна місія ЄС надає підтримку в налагодженні співпраці Наці агентства з аналогічними 28 установами країн-членів ЄС.

«Допомога буде надаватися у вигляді розвитку людського ресурсу та у вигляді матеріально-технічного забезпечення, щоб Агентсво стало частиною європейської системи аналогічних органів», — заявила голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

Янчук також заявив, що в працівників агентства будуть ринкові зарплати.

«Планується, що рівень оплати спеціалістів буде на рівні 20 тисяч гривень. Будуть використовуватись такі заохочення як премії та надбавки. Незважаючи на скромне фінансування з боку бюджету, я переконаний, що в 2017 році Агентство запрацює», — сказав Янчук.

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів було створене в листопаді 2016 року. В державному бюджеті на 2017 рік на його діяльність передбачено 40 млн грн.

«Не секрет, що цих коштів мало. Їх вистачає лише на оклад персоналу та покриття поточної діяльності агентства. На 2018 рік ми будемо готувати обґрунтування того фінансування, яке дозволить нам стати професійним органом з розшуку та повернення активів», — сказав Янчук, однак відмовився називати суму, яка буде необхідна Агентству в 2018 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук