Нацакадемія сухопутних військ замовила будівництво трьох казарм за ₴50 млн

Закупівлі провели за спрощеною процедурою для потреб оборони

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 11 травня підписала три договори із корпорацією будівельних підприємств «Карпатбуд» щодо будівництва трьох казарм поліпшеного планування у військовому містечку №25 у селі Старичі Яворівського району Львівщини на загальну суму 49,5 млн грн.

Згідно з першим договором, корпорація «Карпатбуд» будуватиме казарму №2 за 14,6 млн грн. Будівництво казарми №3 коштуватиме академії у 16,5 млн грн, а казарму №4 збудують за 16,1 млн грн, повідомили «Наші гроші. Львів».

У кожній двоповерховій казармі мають влаштувати хол, 25 спалень на п’ятьох осіб, 12 ванних кімнат з душовою з лінійним трапом, ванну кімнату з душовою кабіною. Також проектом передбачені дві кухні, сушарня, гладильня та пральня. Усі роботи мають завершити у грудні цього року.

У двох закупівлях «Карпатбуд» був єдиним часником, а в третій – на будівництво казарми №2 участь брало також ТОВ «Вестбетонбуд» з пропозицією в 13,9 млн грн. Однак його пропозицію відхилили через невідповідність наданої банківської гарантії умовам замовника.

Академія провела ці закупівлі за спрощеною переговорною процедурою. Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» вважають, що тендерний комітет керувався законом «Про особливості здійснення закупівель для гарантованого забезпечення потреб оборони». Проте, за їх словами, застосовувати цей закон необхідно, якщо закупівля товарів, робіт чи послуг безпосередньо пов’язана із зоною проведення операції об’єднаних сил. Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» виявили уже 40 таких закупівель, де військові у Львівській області закуповували товари, які не були поставлені у зону ООС.

За даними аналітичної системи YouControl, корпорація «Карпатбуд» зареєстрована 1999 року у Львові. Засновниками фірми є ПАТ «Прикарпатбуд», ПАТ «Карпати-інвест», ТОВ «Карпатбудстиль» та ТОВ «Зодчий 2010». Бенефіціарним власником і водночас керівником є заслужений будівельник України Юрій Карвацький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук