Нацбанк ліквідував «Діамантбанк»

ЕкономікаАндрій Стець, 23 червня 20172540
У квітні «Діамантбанк» було віднесено до категорії неплатоспроможних 24 квітня 2017 року

Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про ліквідацію «Діамантбанку». Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Раніше НБУ надав статус проблемного «Діамантбанку» через недостатній рівень капіталу. У лютому 2017-го банк заявив, що планує найближчим часом збільшити свій капітал на 750 млн грн за рахунок додаткової емісії акцій.

У відповідності до графіку нової емісії, кошти мають бути зараховані на викуп акцій з 24 квітня.

«Станом на 01 квітня 2017 року Діамантбанк не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, внаслідок чого банк не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу», – пояснили рішення про ліквідацію в НБУ.

За даними регулятора, 96% усіх вкладників «Діамантбанку», а це 39 тис. осіб, отримають свої вклади в повному обсязі. Клієнти з більшими обсягами вкладів, ніж гарантовані 200 тис. грн, отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, у квітні «Діамантбанк» було віднесено до категорії неплатоспроможних 24 квітня 2017 року.

Слід зазначити, що «Діамантбанк» займав 24-те місце за розміром активів (7,4 млрд грн) серед чинних банків. Власники закладу - Ігор Керезь (44,49%), Давид Жванія (23,81%), Андрій Щукін (12,28%), В'ячеслав Циганенко (12,27%), Микола Мартиненко (2,48%) і кілька громадян Кіпру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук