НБУ визнав «Діамантбанк» неплатоспроможним

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 квітня 20177241
НБУ визнав «Діамантбанк» неплатоспроможним
фото УНІАН
«Діамантбанк» займає 24-те місце в Україні за розміром активів

У «Діамантбанк», основними власниками якого є Ігор Керезь і Давид Жванія, з 24 квітня введено тимчасову адміністрацію. Про це інформувала прес-служба Фонду гарантування вкладів.

Як зазначається, у понеділок, 24 квітня, Нацбанк визнав «Діамантбанк» неплатоспроможним, і цього ж дня Фонд гарантування вкладів увів свою адміністрацію та почав процедуру виведення банку з ринку. Термін дії тимчасової адміністрації - один місяць, до 23 травня. Тимчасовим адміністратором призначена начальник відділу моніторингу операцій проблемних банків Тетяна Старцева.

Також в НБУ відзначили, що 96% (39 тис. осіб) вкладників банку отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. «Клієнти з великими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів у обсязі близько 1,1 млрд. грн», - йдеться у повідомленні регулятора.

Слід зазначити, що «Діамантбанк» займає 24-те місце за розміром активів (7,4 млрд грн) серед чинних банків. Власники закладу - Ігор Керезь (44,49%), Давид Жванія (23,81%), Андрій Щукін (12,28%), В'ячеслав Циганенко (12,27%), Микола Мартиненко (2,48%) і кілька громадян Кіпру.

У лютому 2017 року акціонери банку ухвалили рішення збільшити статутний капітал фінустанови на 750 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук