Нацбанк посилив вимоги до прийому готівки для грошових переказів

ЕкономікаАндрій Стець, 22 листопада 20175090
Нацбанк посилив вимоги до прийому готівки для грошових переказів
фото iPress.ua
НБУ посилив вимоги до переказу готівки

Національний банк України (НБУ) посилив контроль за операціями небанківських фінансових установ і комерційних агентів банків з приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НБУ.

Як йдеться в постанові правління НБУ №116, яка набула чинності у середу, 22 листопада, небанківські фінансові установи та комерційні агенти банків відтепер будуть зобов'язані відкрити в будь-якому банку окремий рахунок і забезпечити зарахування на нього прийнятої для подальшого переказу гривневої готівки.

«Відповідна вимога дозволить забезпечити прозорість таких операцій і уникнути ризиків використання прийнятої готівки в тіньових схемах», – зазначив НБУ.

Крім того, відповідно до ще однієї постанови НБУ № 117, яка теж набула чинності сьогодні, для забезпечення відображення в бухгалтерському обліку операцій, здійснюваних комерційними агентами банків в Україні, щодо прийому коштів для подальшого їх переказу за призначенням, НБУ вніс необхідні зміни в план рахунків бухгалтерського обліку банків України та Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук