Нацбанк скасував обмеження для появи міжнародних платіжних систем в Україні

ЕкономікаІрина Данилів, 29 липня 20158590

Національний банк України зробив перший крок для входження на ринок України міжнародних платіжних систем, зокрема PayPal, ApplePay, GoogleWallet та інших. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, постановою НБУ №480 від 24 липня 2015 року «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» визначено умови внесення до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури відомостей про міжнародні системи інтернет-розрахунків (зокрема, PayPal, ApplePay, GoogleWallet та ін.), що створює законодавчу базу для діяльності в Україні цих міжнародних систем.

А постановою № 481 НБУ створив правове підґрунтя для можливості здійснення розрахунків електронними грошима, зокрема, передбачено можливість здійснення розрахунків електронними грошима, випущеними за межами України, для їх використання в міжнародній системі інтернет-розрахунків.

Крім того, спрощено процедуру отримання небанківськими фінансовими установами ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків та процедуру реєстрації учасників міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами завдяки оптимізації переліку документів, що мають подаватися цими особами до Національного банку України та процедури їх розгляду.

Нагадаємо, ще в травні поточного року Американська торгова палата в Україні та НБУ провелиспільну зустріч та домовились про усунення регуляторних бар'єрів для виходу міжнародних платіжних систем на ринок України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук