Нацбанк змінив процедуру проведення валютних аукціонів

ЕкономікаІрина Данилів, 12 листопада 20142470

Національний банк України від сьогодні змінив розрахунок індикативного курсу гривні та процедуру проведення валютних аукціонів, про що повідомив в листах до банкірів.

«Доводимо до відома, що починаючи з 12 листопада 2014 року Національний банк України змінює процедуру проведення валютних аукціонів. Заявки банків з максимальними і мінімальними значеннями курсу, не будуть розглядатися під час проведення аукціону», - цитує текст листа РБК-Україна.

Відтепер Нацбанк буде задовольняти заявки банків на купівлю валюти починаючи з заявки за середньозваженим курсом в низхідному порядку, за курсом заявника до повного вичерпання оголошеної суми аукціону. В НБУ вважають, що такий підхід зробить результати аукціонів більш репрезентативними і відображати реальний стан валютного ринку, а не його максимальні значення.

Встановлення індикативного курс НБУ розпочав з 26 вересня. Він є орієнтиром, який банки можуть враховувати при здійсненні операцій на міжбанку.

Нагадаємо, вчора 11 листопада, гривня на міжбанку встановила новий антирекорд - 16,25 грн за долар, та 20,2 грн за євро.

Сьогодні на міжбанку торги велись в діапазоні 15,88-16,25 грн за долар. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук