Нацгвардія спростовує інформацію про розстріл поранених в Донецькій лікарні ім. Калініна

Про це повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

«Командування Національної гвардії України категорично спростовує інформацію, яка була оприлюднена в декількох ЗМІ стосовно нібито погроз з боку силовиків до мирного населення  Донецька (розстрілу поранених у Донецькій обласній клінічній лікарні ім. Калініна), а також обмеження пересування громадян за межі населеного пункту», - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що сили Нацгвардії, які задіяні в заходах АТО, не наразі не виконують службово-бойових завдань на території міста Донецька.

«Розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності та дискредитує діяльність військовослужбовців Національної гвардії України, впливає на свідомість громадян та перекручує перебіг подій», - заявили У Нацгвардії і звернулися до незалежних ЗМІ з вимогою користуватися інформацією із офіційних та достовірних джерел.

«Розповсюдження неправдивої інформації у складний для країни час є нічим іншим, як спробою загострити суспільно-політичну обстановку та перекласти відповідальність за вчинення правопорушень на правоохоронців», - підкреслили у прес-центрі відомства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук