Нацгвардійцям за понад 42 млн грн продали браковані костюми

Нацгвардійцям за понад 42 млн грн продали браковані костюми
фото УНН
Бійці Нацгвардії готуються до навчань

Служба безпеки України викрила факти постачання підрозділам Національної гвардії непридатної для використання військової форми на суму 42 мільйони 200 тисяч гривень, повідомив прес-центр СБУ.

«Дві комерційні фірми доставили до Центральної бази забезпечення Нацгвардії костюми – «польові літні» та «утеплені польові». Експертиза, проведена за ініціативою СБУ, встановила, що за технологією виготовлення, конструкцією, повітропроникністю, товщиною пакету утеплювача, сумарним тепловим опором, маркуванням та зовнішнім виглядом форма не відповідає вимогам державних стандартів», – інформують у відомстві.

Використання цієї літньої форми може спричинити перегрів організму бійця, призвести до захворювань, пов’язаних з порушеннями гігієни. Зимова форма, відповідно, не забезпечуватиме необхідний рівень теплового захисту. Крім того, відсутність маркування або його невідповідність фізичним розмірам створюватиме плутанину при видачі форми особовому складу, наголосили у СБУ.

«З метою повернення та заміни партії форми і вжиття фінансових санкцій відповідно до умов договору штраф (20% від суми поставки) СБ України поінформувало командування Національної гвардії», – повідомили у прес-службі СБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук