Національна поліція передала патрульним частину своїх повноважень

Національна поліція передала патрульній поліції повноваження з видачі дозволів й узгодження маршрутів транспорту під час перевезення небезпечних вантажів, повідомила в п’ятницю, 15 вересня, прес-служба Національної поліції.

«Відтепер до компетенції департаменту патрульної поліції належатиме також і контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських і вантажних перевезень, їх супровід і оформлення всіх необхідних на це документів. Крім того, патрульна поліція буде надавати послуги з розробки та видання в установленому порядку дозволів і погодження маршрутів руху транспортних засобів під час перевезення небезпечних вантажів», – йдеться в повідомленні.

В обласних центрах такий контроль здійснюватимуть міські патрулі, а міжрегіональні перевезення перебуватимуть у компетенції департаменту патрульної поліції.

Для надання окремих адміністративних та інших послуг на офіційному сайті департаменту патрульної поліції з’являться нові розділи з необхідною інформацією, а також інформація про графік перевірок діяльності перевізників.

Нові функції патрульна поліція почне виконувати із 17 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук