Нацкомісія анулювала ліцензію біржі "ПФТС" через російських акціонерів

Біржа має право продовжувати роботу ще протягом 30 днів

ЕкономікаО.Г., 7 жовтня 20151741
Нацкомісія анулювала ліцензію біржі "ПФТС" через російських акціонерів
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення про анулювання ліцензії ПАТ "Фондова біржа ПФТС" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку. Таке рішення комісія прийняла на засіданні 6 жовтня.
 
"Рішення прийняте у відповідності до вимог п. 9 ч. 2 статті 16 закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", згідно яких підставою для анулювання ліцензії є документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) над діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України", – повідомляє прес-служба відомства.
 
Раніше комісія отримала інформацію щодо планів купівлі пакету "ПФТС", який належить "Московській біржі ММВБ – РТС", компаніями "Фондова компанія "Фаворит" та "Інвестиційний Капітал Україна" (ICU). Проте ICU не змогла надати комісії попередню згоду "Московської біржі" на продаж акцій, а компанія "Фаворит" не надала інформації щодо наявності у них коштів на придбання пакету акцій "ПФТС" та інформації щодо майбутніх кінцевих бенефіціарів біржі.
 
"Комісія, не маючи достатніх підтверджень щодо можливості дотримання вимог законодавства у сфері ліцензування з боку "ПФТС", вирішила анулювати ліцензію біржі. Рішення може бути оскаржено в Експертно-апеляційній раді з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України та/або судовій інстанції", – йдеться у повідомленні.
 
Тим часом "Фондова біржа ПФТС" на своєму сайті повідомляє, що найближчим часом планується скликання її наглядової ради. Окрім того, біржа продовжує роботу.
 
"Фондова біржа ПФТС" звертає увагу своїх клієнтів та партнерів, що біржа продовжує виконувати свої зобов’язання перед учасниками торгів, емітентами цінних паперів, міжнародними інформаційними агенціями та фондовими біржами, які використовують дані ПФТС в своїй діяльності, оскільки рішення НКЦПФР може набути чинності не раніше ніж через 30 календарних днів, та може бути оскаржене в законному порядку", - йдеться у повідомленні.
 
"Фондова біржа ПФТС" — один з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні. Заснована в 1996 році, ПФТС є організатором торгів акціями, облігаціями внутрішніх та зовнішніх державних позик, облігаціями місцевих позик, облігацій підприємств, казначейських зобовязань України, ощадних сертифікатів, інвестиційних сертифікатів.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук