Нацрада оштрафувала 10 радіостанцій за порушення закону про мовні квоти

Нацрада оштрафувала 10 радіостанцій за порушення закону про мовні квоти
фото konkurent.in.ua
Порушники мають сплатити разом майже 580 тис. гривень

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала 10 радіостанцій за порушення мовного закону на суму понад 579 тис. гривень. Про це повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

«Три хвилі моніторингу проведено, готується наступний. Також найближчим часом будуть опубліковані результати моніторингів у регіонах, які були здійснені представниками Національної ради», – написав він у Facebook.

Костинський надав інфографіку з динамікою дотримання квот на українську музику 14-ма загальнонаціональними радіостанціями.

До слова, у лютому Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала кілька загальнонаціональних та регіональних радіостанцій за недотримання квоти трансляції українських пісень та ведення програм державною мовою.

Зокрема, радіо «KISS FM» за рішенням наглядового органу має заплатити 215 600 гривень. Під час позапланової перевірки було зафіксовано, що 9 листопада 2016 року в ефірі мовника частка пісень державною мовою протягом доби становила 22%, а в проміжках часу із 07:00 до 14:00 – 24%, з 15:00 до 22:00 – 22,5%, що є порушенням закону про «Про телебачення і радіомовлення».

Ще на одну всеукраїнську радіостанцію – «Радио Шансон» – наклали штраф у розмірі 125 726 гривень, оскільки 8 листопада 2016 року, у день набуття чинності закону, компанія транслювала лише 21,1% пісень державною мовою впродовж доби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук