Нацрада оштрафувала телеканал ТВі

На телеканал ТВі (ТОВ «ІНФО24») накладено штраф у розмірі 6090 грн. Про це повідомили у прес-службі Нацради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Штраф за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення на засіданні Національної ради 13 серпня накладено на ТОВ «ІНФО24» (логотип «ТВі»). Його розмір – 5% суми ліцензійного збору, нарахованого за видачу ліцензії - 6090,00 грн», - йдеться у повідомленні.

Таку санкцію застосовано у зв’язку з  тим,  що компанія не усунула порушень у своїй діяльності, за які їй у квітні цього року було оголошено попередження. Йшлося про відсутність мовлення за супутниковою ліцензією. Моніторинги Національної ради від 18 червня 2015 року та 23 липня 2015 року повторно зафіксували, що ліцензіат не мовить.

Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і підставою для застосування санкції «стягнення штрафу». Відповідне рішення й ухвалив регулятор на засіданні. Водночас телеканал зобов’язано упродовж двох тижнів привести свою діяльність до вимог чинного законодавства. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук