Нацрада поскаржилась у Держкіно на 5 телеканалів

Відомство виявило ознаки порушень закону про російський контент

КультураК.С., 25 червня 20157250

Нацрада з питань телерадіомовлення направила до Держагентства з питань кіно інформацію про виявлені ознаки порушень закону про російський контент у 5-ти українських телеканалів, повідомив Інтерфакс-Україна.

Як повідомив член регулятора Владислав Севрюков на брифінгу, зокрема, «Новий канал» демонструє 3 російські серіали «СашаТаня», «Останній із Магікян» і «Вісімдесяті» без відповідних вказівок про рік випуску.

«Держкіно має визначити рік випуску», - зазначив Севрюков.

Подібні ж ознаки порушень виявлено й у телеканалів ТЕТ (серіали «Кухня», «Світлофор», «Ангел або демон»), «1+1» (серіали «Скліфософський», «Віолетта з Атамановки», «Каблучка з бірюзою») і телеканал «Україна» (серіал «Замок на піску»).

Стосовно серіалів двох останніх телеканалів, за словами Севрюкова, у відкритих джерелах є інформація про те, що вони 2014 року випуску.

Крім того, моніторинг виявив ознаки порушення у телеканалу «Інтер», який демонструє серіал «Поверни мою любов», у титрах якого зазначено, що його було випущено в Росії в 2014 році, що є порушенням українського законодавства.

За словами члена Нацради Григорія Шверка, згідно із законом Нацрада має лише моніторити ефіри телеканалів і направляти до Держкіно відповідні акти про виявлені порушення законодавства.

Нагадаємо, що днями Держкіно видало прокатне посвідчення серіалу «ФЕС», який виявився «замаскованим» російським серіалом «Слід».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук