Нацрада проситиме суд позбавити ліцензії телеканал ТВі

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться до суду з проханням про анулювання ліцензії двох юридичних осіб, які мовлять під логотипом ТВі, повідомляється на сайті регулятора.

Йде про анулювання як супутникової ліцензії (ТОВ «Інфо 24»), так і ефірної – ТРК «Телерадіосвіт».

Раніше регулятор оштрафував цих юридичних осіб, причиною санкцій стала відсутність мовлення телеканалу. Як показав моніторинг Нацради, після штрафних санкцій телеканал не відновив свою роботу. Тому регулятор вирішив звернутися до суду з проханням про анулювання ліцензій.

Нагадаємо, у березні цього року стало відомо, що телеканал ТВі збанкрутував. Через місяць керівництво телеканалу заявило про відновлення мовлення.

Телеканал ТВі був створений теперішнім нардепом від «Народного фронту» Миколою Княжицьким і почав мовлення 17 березня 2008 року. Станом на 2015 рік технічне покриття телеканалу ТВі охоплювало 60,5% населення міст України (50 000+) і 85% кабельних мереж України.

Першим інвестором телеканалу був один з колишніх топ-менеджерів російської нафтової компанії ЮКОС Костянтин Кагаловський. За короткий час ТВі встиг стати одним із найбільш популярних новинно-публіцистичних телеканалів, однак в результаті бізнес-конфлікту Княжицького з тодішнім інвестором телеканалу Костянтином Кагаловським, одним з колишніх топ-менеджерів російської нафтової компанії ЮКОС, весною 2013 року телеканал перейшов під контроль Давида Жванії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук