Нацрада виключила зі списку заборонених один російський телеканал

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення змінила своє рішення про виключення 15 російських телеканалів зі списку адаптованих мовників, прийняте 11 лютого. На засіданні регулятора в четвер, 10 березня, його члени одноголосно проголосували за виключення російського мовника «Мир сериала» з цього списку, передає «Медіаняня».

Питання було включено до порядку денного за пропозицією голови Нацради Юрія Артеменка. Розгляд був пов'язаний з тим, що 11 березня набуває чинності рішення про заборону 15 російських телеканалів. Артеменко запропонував виключити канал зі списку заборонених, оскільки він виявився єдиним, який письмово повідомив Нацраді про зміну сітки мовлення згідно з українським законодавством про заборонених осіб.

«Мир сериала» включили в список заборонених в Україні каналів через трансляцію оригінальної російської реклами і серіалу «Багатство» за участю Олега Табакова з «чорного» списку Міністерства культури.

Власником російської групи тематичних каналів Inter TV, що володіє мовником «Мир сериала», вказаний Руслан Соколов, який раніше очолював пропагандистський телеканал «Звезда» Міноборони РФ. У списку заборонених до трансляції в Україні телеканалів цієї групи також потрапили «Совершенно секретно», «Парк развлечений», НСТ і «Шансон-ТВ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук