Нацрада заборонила в Україні російський телеканал «Охотник и рыболов»

Через програму, присвячену офіцерові ГРУ Генштабу РФ, в Україні заборонили телеканал «Охотник и рыболов»

Нацрада заборонила ще один російський телеканал

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила з переліку іноземних мовників, які дозволені в Україні, російський телеканал «Охотник и рыболов». Про це повідомляє прес-центр Нацради.

Регулятор ухвалив таке рішення після того, як героїєм однієї з програм на каналі став російський військовослужбовець, зокрема, у телепроекті йшлося про службу росіянина в спецназі ГРУ в Чечні.

«11 і 12 лютого в ефірі телеканалу транслювалася передача «Звезда на крючке» за участю російського офіцера, полковника ГРУ Генерального штабу ЗС Російської Федерації Євгена Миколайовича Конопелькіна», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, у програмі було описано бойову ситуацію в Чечні, після участі в якій Конопелькін отримав зірку Героя Росії, що, на переконання Нацради, створює для глядачів позитивний образ російського офіцера, який захищає свою країну від бойовиків і відчуває гордість за російську армію.

Нацрада дійшла висновку, що цей контент популяризує органи держави-агресора, тому вирішила вилучити канал із переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Рішення щодо «Охотника и рыболова» набуде чинності через місяць після оприлюднення, аби провайдери мали час вилучити цей канал зі своїх мереж.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про припинення дії угод з урядом Російської Федерації про співробітництво у сфері телебачення, радіомовлення та інформації. Про це йдеться в постанові Кабміну №1053.

Окрім того, Нацрада з телерадіомовлення заборонила трансляцію на території України 76 російських телеканалів. Кількість російських телеканалів в українській супутниковій мережі за останні два роки скоротилася вп‘ятеро – до дев‘яти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук