Науковці винайшли програму, яка розпізнає емоції натовпу

СвітМарта Кривецька, 10 липня 20127340
Науковці винайшли програму, яка розпізнає емоції натовпу
фото photocentra.ru

Науковці США винайшли програму, яка дозволяє звіряти фотозображення натовпів людей і зчитувати з їхніх облич реакції на події. А це, як вважають, репрезентуватиме громадську думку точніше, ніж традиційні опитування. На думку винахідників, найбільший ефект від нової програми буде у можливості соціально-політичного вивчення суспільства з впливом на результати виборів і навіть у провокуванні револю

Науковці із медійної лабораторії Масачусетського технологічного інституту розробили комп’ютерну програму, яка може визначати характер емоцій багатьох людей за обличчям, повідомляє  «Дзеркало тижня» із посиланням на британський журнал New Scientist.

Цю комп’ютерну програму можна також використовувати в комерційних цілях, визначаючи ставлення до тієї чи іншої продукції та  її реклами.

Комп’ютерний аналіз людського обличчя фокусується загалом на 22-х положеннях навколо рота, очей, кольору, структури і особливостей шкіри, а також рівня гнучкості обличчя.

Дослідники використовують усі ці положення, щоб отримати відповіді у визначенні різницю між щастям і сумом, нудьгою і зацікавленістю, роздратуванням і неповагою, йдеться у повідомленні видання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук