Навертаємося до Росії, пане Батенко?

БлогиВолодимир Гірняк , 13 листопада 2663 1
Володимир Гірняк
голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

Більш як тривожні висновки можна зробити з оприлюдненої сьогодні в Україні публікації The New York Times, в якій авторитетного видання наголошує, що впливовий олігарх Ігор Коломойський готовий до розвороту в бік Росії.

«Коломойський, якого багато хто вважає найвпливовішою фігурою в Україні за межами уряду, з огляду на його роль покровителя недавно обраного президента Володимира Зеленського, пережив вражаючу зміну настрою: за його словами, Україні пора відмовитися від Заходу і розвернутися назад в сторону Росії», пише видання і наводить на підтвердження своїх висновків низку симптоматичних висловлювань олігарха.

Знаючи манеру висловлювань Ігоря Коломойського, риторика якого у 2014 році була діаметрально протилежною, можна припустити, що завгодно: від блефу до спроб у такий спосіб владнати власні економічні питання. Зрештою, не є секретом, що бізнес для нього головне.

Набагато гірше, що від олігарха в різній мірі залежить великий сегмент українського політикуму, включно з кількома десятками народних депутатів. От тут вже стає цікавіше. Більше того, у контрольованій ним парламентській групі мажоритарників «За майбутнє» перебувають і двоє львів’ян. Якщо Ярославу Дубневичу нині явно не до політики, то от що буде робити і які заяви озвучуватиме співголова групи Тарас Батенко – неймовірно цікаво. Не секрет, що Тарас Іванович уже дуже давно перебуває в орбіті Коломойського, і, як голова партії УКРОП, час від часу змушений робити політичні заяви. Більше того, дедалі частіше лунають припущення, що Коломойський не проти стати тіньовим господарем Львівщини, а область очолить саме Тарас Батенко.

У цьому контексті виникає тривожна непевність: чи не принесуть нам на Львівщину новий варіант «руского міра». Останнім часом Тарас Батенко розвив неабияку активність в області. Однак перед тим, як слухати його заяви про те, що робити й куди рухатися, хотілося б почути позицію Тараса Івановича з приводу заяв свого патрона. Навертаємося до Росії, пане Батенко, чи Ігор Валерійович не має рації?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук