Навігатор по етикетках - новий курс виробників

Суспільствопромоція, 7 вересня 20159150

У цьому навчальному році львівським шестикласникам на «Основах здоров’я» викладатимуть новий курс «Навігатор по етикетках». Інноваційний освітній проект запроваджують у 21 школі Львова. Його мета – навчити школярів розуміти зміст написів на етикетках на продуктах харчування, аби вміти вибрати здорову та корисну їжу. Уроки будуть проходити у інтерактивному форматі.

Ініціатором проекту виступив ГК «Євротек». «У проекті, я вважаю, ми зробили дуже корисну річ – привернули увагу вчителів та учнів до проблеми шанобливого ставлення до власного здоров’я та до правильного вибору якісних та корисних продуктів харчування, – говорить Ігор Новоставський, заступник генерального директора ГК «Євротек» (мережа супермаркетів «Арсен»). – Дякую виробникам, які погодилися розповісти про свої технології виробництва, а також вдячний педагогам та робочій групі, які підготували нестандартні уроки для школярів. Адже тепер учні самі зможуть складати перелік покупок та обирати найкраще на полицях супермаркетів».

«Навігатор по етикетках» вдалося реалізувати завдяки співпраці виробників, освітян та представників роздрібної торгівлі. Зокрема, інформацію, яка стосується хліба та хлібобулочних виробів, готував один з лідерів українського ринку хліба ПАТ «Концерн Хлібпром».

«У європейських країнах на державному рівні доволі швидко реагують на зміни у структурі харчування дітей і вносять зміни у законодавство в частині, яка регулює раціон у дитячих закладах та асортимент у магазинах поруч з ними, – розповідає Юлія Лєбєдєва, начальник управління комунікацій ПАТ «Концерн Хлібпром». – Завдяки «Навігатору» сучасні рекомендації по вибору та споживанню продуктів харчування отримають і львів’яни. Для нас важливо, щоб покупці вміли розрізняти інформацію на етикетках і упакуванні та робили вибір на користь здорового харчування. Адже серед наших споживачів сьогодні – багато дітей. І ми раді такому правильному застосуванню власного та міжнародного досвіду компанії».

Вже у вересні усі вчителі курсу «Основи здоров’я» отримають примірник книги «Навігатор по етикетках» та розповсюдять робочий зошит із оригінальними вправами усім шестикласникам.

Валентина Олійник, методист навчально-методичного центру, координатор робочої групи «Навігатора по етикетках» більше розповіла про нові уроки: «Робоча група відбирала ту інформацію, яка б була найбільш цікавою і необхідною для учнів, підбирали такі методики і форми роботи, які б давали максимальний ефект для розвитку компетенцій у шестикласників. Тож цей урок проходитиме у вигляді тренінгу з мозковими штурмами, роботою в групах та презентацією власних ідей».

Тетяна Ольшанецька, в.о. директора Навчально-методичного центру м. Львова зазначила, що Навчально-методичний центр освіти останні роки скеровує свою діяльність на пошук нових форм роботи з педагогами та учнями. І на прикладі «Навігатора по етикетках» переконалися, що саме взаємодія людей різних галузей функціонування суспільства дає можливість отримати найбільш якісний підсумковий продукт. Така співпраця спонукає Центр і в подальшому до реалізації проектів, які поглиблюють соціальну і навчальну компетентність особи.

Довідка:

Проект «Навігатор по етикетках» підтримали Львівська міська рада, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Навчально-методичний центр м. Львова, ГК «Євротек», ТМ «Олейна», ТМ «Greenfield, ТМ «Rich KIDS», ПАТ «Концерн Хлібпром» та ТМ «Молокія».

Впродовж 6 місяців проводились робочі групи, на яких виробники розповідали педагогам деталі та нюанси про технології виробництва, контроль якості та інформацію, розміщену на етикетках. 17 серпня 2015 року підписано наказ Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради № 273 - р «Про впровадження у навчально-виховний процес нового освітньо-соціального проекту «Навігатор по етикетках» у межах курсу «Основи здоров’я» для учнів 6 класу».

Довідка про компанію:

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 300 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 8 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» та «Наминайко».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук