Найбільше грошей в Україні збирає «Як приборкати дракона 2»

КультураДарина Цвях, 26 червня 20140
Найбільше грошей в Україні збирає «Як приборкати дракона 2»
фото IMDB

Збори десяти найкращих фільмів протягом вікенду 19-22 червня 2014 року дещо впали у порівнянні із минулим тижнем (на 21 %), і у порівнянні з минулим роком (на 33 %). Проте це пов’язано насамперед  із тим, що у прокаті не було блокбастерів, від яких як правило залежать касові збори.

Наступного тижня із виходом на екрани країни  «Трансформерів-4» Майкла Бея, ситуація скоріше за все стабілізується.

Поки ж український бокс-офіс продовжує очолювати анімаційна стрічка «Як приборкати дракона 2», яка додала ще 5 прокатних копій та з легкістю зібрала за два тижні прокату більше одного мільйона доларів. Про це повідомляє видання «Кіно-театр».

Друге місце в українському бокс-офісі зайняла комедія Френка Корачі з Адамом Сендлером та Дрю Беррімор «Змішані», яка на 120 копіях зібрала 188 тисяч доларів.

Продовжує демонструвати прокатну динаміку фільм «На межі майбутнього» з Томом Крузом, який у порівнянні з минулим тижнем втратив лише 38 % зборів, а в цілому за 3 тижні прокату зібрав  1 мільйон 221 тисячу доларів.

Результати «Чаклунки» з Анджеліною Джолі цілком впевнено можна вважати видатними – за 25 днів прокату стрічка зібрала 2 мільйони 175 тисяч доларів і займає високе четверте місце в національному бокс-офісі. Нагадаємо, що «Чаклунка» уже стала найкасовішим фільмом у кар’єрі виконавиці головної ролі Анджеліни Джолі.

Ще один новачок тижня – стрічка «Кривава помста» - на 28 копіях зібрала 5 тисяч 900 доларів (по 210 доларів на копію) і дісталася лише до 8-го місця у  чільній десятці.

Утримується в  десятці фільм «Готель «Гранд Будапешт» , який демонструє не очікувані результати (314 тис. доларів за 39 днів у прокаті), а замикає десятку «Ріо 2» (майже 1 млн 600 тис. доларів за 95 днів прокату).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук