Найбільше випадків ухилення від мобілізації зафіксовано на Закарпатті

Найбільше випадків ухилення від мобілізації зафіксовано у Закарпатській області, військовозобов'язані переховуються за кордоном.

Про це на нараді в Адміністрації президента, присвяченій проблемам мобілізації, заявив начальник мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил України Олег Бойко, повідомляє УНІАН.

«У Закарпатській області найбільша проблема у мобілізаційних заходах. Основні причини — відсутність значної кількості військовозобов'язаних за місцем проживання у зв'язку з виїздом на заробітки», – сказав він.

Також Бойко зазначив, що непоодинокі випадки ухилення від військового обов'язку зафіксовані в інших західних областях України.

«В Івано-Франківській області під час проведення оповіщення робочими групами районних військових комісаріатів вони блокуються місцевим населенням, зокрема у Снятинському, Городенківському районах до 14 голів селищних рад сприяють цим заходам», – сказав Бойко.

Також він розповів, що у зв'язку з випадками ухиляння від військового обов'язку військовозобов'язаними впродовж 2014 року щодо осіб, які порушили законодавство військові комісаріати надали до прокуратури 3 тисячі документів та близько 50 тисяч документів – до МВС. Також військові комісаріати застосували близько 4,5 тисячі адміністративних проваджень щодо тих, хто ухиляється від виконання військового обов'язку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук