Найбільший ТРЦ в Україні продали за понад 777 млн гривень

ТРЦ «Республіка» продали на голландському аукціоні ТОВ «Солтекс Капітал»

ЕкономікаАндрій Стець, 5 лютого 2019146441
Покупцем стало ТОВ «Солтекс Капітал»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 5 лютого продав ТРЦ «Республіка», який був у заставі в Нацбанку.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», права вимоги за кредитами ліквідованого банку «Надра» купило ТОВ «Солтекс Капітал», яке запропонувало за лот 777,131 млн грн (без ПДВ) на голландському аукціоні (з пониженням ціни).

Лот включає права вимоги за кредитами, на забезпечення яких передано найбільший недобудований ТРЦ по вул. Велика Окружна, 1, 1а, 1в у Києві. Також у заставі - іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га і майнові права за попередніми договорами оренди торгових площ у ТРЦ.

ТРЦ «Республіка» загальною площею 298 тис. кв. м (орендна - 135 тис. кв. м) почали будувати навесні 2012 року на київській окружній. Введення в експлуатацію планувалося в четвертому кварталі 2014 року, пізніше перенесли на березень 2015 року. Однак того ж року реалізацію проекту припинили за рішенням власника.

Згідно з інформацією на сайті проекту, багатофункціональний комплекс Respublika має стати найбільшим торгово-розважальним центром в Україні. «Республіка» після відкриття стане найбільшим ТРЦ у Києві і в Україні, там будуть розташовані 450 магазинів і зона розваг на площі понад 22 тис. кв. м. ТРЦ увійде до складу найбільшого в Україні МФК «Республіка» загальною площею 1,625 млн кв. м.

Інвестором проекту ТРЦ «Республіка» є бізнесмен Дмитро Фірташ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук